Gardenia - Korty tenisowe budowa i wyposażenie zajmuje się kompleksową realizacją zewnętrznych obiektów sportowych.
Budujemy korty tenisowe o nawierzchni naturalnej i syntetycznej, boiska wielofunkcyjne, boiska przyszkolne, boiska piłkarskie, również pełnowymiarowe, bieżnie, boiska do siatkówki plażowej itp.
Istniejemy na rynku od przeszło ćwierć wieku i zgromadziliśmy w tym czasie ogromne doświadczenie, pozwalające oferować usługi na najwyższym poziomie.
Udzielamy gwarancji na wykonane prace.

Korty tenisowe, boiska wielofunkcyjne, boiska piłkarskie

Wykonujemy korty odkryte jak również korty przeznaczone pod zadaszenie. Gwarantujemy kompleksową realizację zadania, od robót ziemnych i przygotowawczych, poprzez podbudowę, nawierzchnię, po system drenażu i nawadniania, wyposażenie do tenisa, ogrodzenie i oświetlenie. Budujemy korty na przepuszczalnej podbudowie z kruszywa kamiennego, o nawierzchniach:


Boiska wielofunkcyjne

Wykonujemy boiska wielofunkcyjne na przepuszczalnej podbudowie z kruszywa kamiennego, o nawierzchniach:

Zapewniamy dostarczenie i montaż osprzętu do wszelkich dyscyplin.


Boiska piłkarskie

Wykonujemy boiska piłkarskie zarówno niepełno- jak i pełnowymiarowe.
Prawidłowe wykonanie boiska trawiastego związane jest z koniecznością przeprowadzenia badań geologicznych i geodezyjnych gruntu rodzimego w celu obrania właściwej technologii dla podbudowy. Rodzaj i ilość ewentualnych drenaży ma niebagatelny wpływ na koszt wykonania całości inwestycji. Praktycznie niemożliwe jest dokonanie prawidłowej wyceny kosztu wykonania boiska trawiastego, bez projektu i w/w badań.

Nawierzchnie boisk trawiastych można uzyskać w różny sposób: